Szkolne Koło pasjonatów elektroniki
6 października 2025 r. (poniedziałek) zacznie funkcjonować w Naszej Szkole Koło pasjonatów elektroniki.
Zapraszam na dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowania z zakresu elektroniki, które odbędą się po raz pierwszy w tym roku szkolnym,
w poniedziałek o godz. 14:50, w sali nr C13.
Opiekun Koła
Dominik Gornowicz

